На водоймах Київщини — масова задуха риби

Категорія: Київщина за тиждень

В акваторії  Канівського водосховища  поблизу села Кийлів почалися термінові роботи з порятунку риби.

Бригади працівників Київрибохорони, рибалок-промисловиків і любителі прорубують сотні лунок, в які потім «уморожують» оберемки очерету. Такі штучні легені дозволять наситити воду киснем і запобігти подальшій загибелі риби. На жаль, навесні рибу чекає інша біда: лід почне танути й під своєю вагою осідати на дно водоймищ...

Більше

Станьте видимим для водіїв

Категорія: Київщина за тижденьМатеріали номера

Аби не стати жертвою дорожньої пригоди, ДАІ радить носити на собі світловідбивні елементи.

Торік за участі пішоходів сталося 608 ДТП, в яких 162 особи загинуло та 488 травмовано. Переважна більшість подібних дорожніх пригод трапляється темної пори доби, на ділянках доріг, де немає освітлення, пішохідних переходів і тротуарів.

Тому ДАІ...

Більше

І горілка, і злочини

Категорія: Київщина за тижденьМатеріали номера

 Недостатній контроль підрозділів місцевих держадміністрацій за роботою закладів харчування та торговельних об’єктів щодо продажу алкогольних напоїв є однією з причин збільшення злочинів.

Проблема в тому, що при наданні дозволів на розміщення торговельних об’єктів із продажу алкогольних напоїв не враховується криміногенна обстановка в кожному окремому населеному пункті...

Більше

Без епідемій

Категорія: Київщина за тижденьМатеріали номера

 165 715 осіб в області перехворіло на грип та ГРВІ в епідемічний сезон 2012-2013 років (за період з 1 жовтня 2012 р. до 18 січня 2013 р.). Це на 6,6 % більше, ніж у минулому епідсезоні.

Серед захворілих переважають діти – 107384 або 64,8%. Шпиталізовано 3852 особи, із них 3057 дітей (79,4%). Летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано.

За минул...

Більше

Освітні округи – що це?

Категорія: Київщина за тижденьМатеріали номера

Доступність якісної освіти для всіх школярів – одна з найактуальніших проблем сьогодення. Особливо гостро це питання стоїть на селі, де функціонують так звані малокомплектні школи, там у класі навчається два-три учні, а вчителі-сумісники викладають по кілька предметів, не маючи відповідної фахової освіти.

Одним із можливих шляхів вирішення ...

Більше
Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.