Все для дітей

Категорія: Новини на сьогодні

Голова Миронівської районної державної адміністрації Валентина Усик провела батьківське віче.

  Участь у ньому взяли директори шкіл та дошкільних закладів району, представники батьківських комітетів та соціальних служб. Головною темою для обговорення стала проблема виховання дитини, її  духовного та фізичного розвитку.

- Діти – наше майбутнє, – наголосила очільниця РДА, –  ми повинні організовувати дозвілля дітей Миронівщини, проводити фізкультурно-спортивні заходи та вберігати дітей від сумнівних занять та шкідливих звичок.

За словами Валентини Усик, нині у Миронівці вже працюють 82 гуртки дитячої творчості, користуються популярністю серед підлітків спортивні секції, відчиняють свої двері усім бажаючим стадіони та Будинки культури.

Під час зібрання було розглянуто питання щодо проблеми зловживання неповнолітніми алкоголю та тютюнових виробів. Та можновладці запевнили, що на сьогодні пропаганда здорового способу життя ведеться активніше.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Анна ЗАХАРЧЕНКО

 

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.