Стартувало голосування за логотип заявки Львова на Олімпіаду-2022

Категорія: Новини на сьогодні

Сьогодні у мережі Інтернет оголосили онлайн-голосування за логотип заявки міста Львова на проведення Зимових Олімпійських ігор у 2022 році. Для вибору представлено 4 логотипи.

Голосування триває до 26 січня за цим посиланням.

«У Вас є унікальна можливість допомогти у здійсненні Олімпійської мрії тисяч українських спортсменів та уболівальників спорту. Оберіть офіційний логотип заявки Львова та підтримайте прагнення України стати господаркою зимових Олімпійських та Параолімських ігор 2022. Визначивши найкращий із чотирьох варіантів лого, Ви допоможете заявці Львова ефективніше презентувати себе світу. Тому будьте активними, долучайтеся до творення історії майбутнього українського зимового спорту, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Додамо, варіанти логотипів Олімпійської заявки Львова були розроблені всесвітньо відомою американськоюдизайнерською компанією «North design», в активі якої робота над логотипами заявок на право проведення багатьох чемпіонатів світу, олімпійських та паралімпійських ігор.

«Шлях до перемоги не простий. Навіть сама участь України в цьому конкурсі – це вже перемога. Адже про цей конкурс будуть говорити в усьому світі, рекламуючи українські зимові курорти. Прямий наслідок – збільшення потоку туристів. Хтось відкриє для себе нашу країну вперше, а хтось закохається в неповторні Карпати і львівський шарм і буде приїжджати до нас знову і знову», – сказав Олександр Вілкул.

Він зазначив, що мета-максимум – домогтися перемоги Львова над конкурентами і провести в 2022 році Зимові Ігри в Україні.

Нагадаємо, у березні 2014 року до міжнародного Олімпійського комітету (МОК) буде подано заявковий файл і гарантійні листи від Національного олімпійського комітету України (НОК) та керівництва міста Львова. В липні 2014 року Виконавчий комітет МОК оприлюднить список міст-кандидатів. Місто, яке прийматиме 24-ті Зимові Олімпійські ігри, оберуть в липні 2015 року на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія).

“ЕКСПРЕС ОНЛАЙН”

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.