Батальйон «Київщина» повернувся на передову

Категорія: Матеріали номераНовини на сьогодніНовини районів

Чимало бійців підрозділу мали два тижні відпочинку на рідній землі. До цього часу, від середини травня, правоохоронці несли службу в зоні АТО. Підтримати воїнів і висловити подяку за сумлінне виконання службових обов’язків на сході країни завітали заступник голови облдержадміністрації Дмитро Христюк, керівник Головного управління МВС України в Київській області, генерал-майор міліції Ярослав Голомша, представники благодійних організацій, вихованці дитячого будинку «Отчий дім».

Колектив Київського обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського підготував для захисників Вітчизни святковий концерт. Окрім слів підтримки й побажань якнайшвидше повернутися додому живими та здоровими, бійцям було вручено подарунки: бронежилети. військове спорядження, яке закупили за кошти небайдужих меценатів і звичайних мешканців області. А вихованці «Отчого дому» передали бійцям ключі від мікроавтобуса. У салоні авто дітлахи залишили на згадку відбитки власних рученят фарбами різних кольорів і побажання для солдатів. А також передали кілька ящиків овочів і фруктів, зібраних у власних теплицях.

– Це не єдиний автомобіль нашого дитячого будинку, – говорить директор закладу Роман Корнійко. – На передовій, знаємо, із транспортом справжні проблеми.

– Нині найдорожче – мир у державі, тому зовсім не шкода було розлучатися із власними речами. Розуміємо, що для військових дуже важлива будь-яка підтримка, – пояснює дев’ятирічний Павло Ліннік.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ:  На сході потрібні волонтери-медики

Легковий автомобіль для батальйону «Київщина» придбали й передали також представники благодійних фондів «Розвиток і захист Київщини» та «Надійний тил». Обидві організації протягом кількох місяців миттєво реагують на повідомлення про потреби всіх обласних батальйонів. І за сприяння обласної держадміністрації, Головного управління МВС у Київській області, обласних військкоматів, у найкоротші терміни знаходять можливість допомогти землякам. Проте левова частка допомоги правоохоронцям і військовим «іде» від меценатів і простих мешканців області. Вони щодня переказують гроші, передають продукти, речі першої необхідності, військове спорядження, засоби спецзахисту, техніку…

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Його називали «батею» 

– Наші бійці не раз доводили, що готові із честю та гідністю виконувати завдання. А нині продовжують це робити на сході країни, – зазначив генерал Ярослав Голомша. – Це надзвичайно сильні духом громадяни, які готові, у разі потреби, покласти своє життя за мир і спокій у державі.

– Обласна влада й надалі допомагатиме нашим підрозділам і родинам бійців, які мешкають на території області. Саме із цією метою ми створили обласний штаб допомоги, у кожному районі працюють «гарячі» лінії. Усі питання намагатимемося вирішувати оперативно, – зазначив заступник голови КОДА, керівник обласного штабу допомоги військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО Дмитро Христюк.

– Ви не уявляєте, наскільки такі увага й підтримка є важливими для всіх, хто воює в зоні АТО. Це допомагає підтримувати патріотичний і бойовий дух бійців. Такий народ неможливо перемогти,– зазначив заступник командира батальйону «Київщина» Юрій Шершньов.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Солдат чекають удома

Із питань допомоги військово-польовому шпиталю Київської області й доручень до виїзних мобільних груп, звертайтеся за телефоном «гарячої» лінії Штабу допомоги: (044) 286 17 39 або (067) 240 40 15.

 

 

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.