Наші земляки з новою технікою

Категорія: Важливо

За ініціативи голови обласної ради Миколи Бабенка депутати зібрали кошти на потреби батальйону «Київщина». Долучилися до акції представники районних і міських рад, кілька народних депутатів України. Отож «у гаманці» – майже 300 тисяч гривень.

Усі кошти на особисте прохання комбата «Київщини» Юрія Покиньбороди були спрямовані на придбання двох КамАЗів, запчастин до техніки та пально-мастильні матеріали. Усе це вже передано бійцям батальйону.

До речі, за словами командира, придбаний транспорт допоміг урятувати життя бійців не лише «Київщини», а й інших батальйонів.

Юрій Покиньборода подякував голові облради та всім, хто бере участь у зборі коштів.

Київська обласна рада й надалі підтримуватиме постійний зв’язок із батальйоном, щодня дізнається про потреби його бійців і продовжує збирати кошти, адже одне з найголовніших завдань сьогодення – урятувати якомога більше життів.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.