Удосконалюють тактику, затримують диверсантів

Категорія: Люди

«ЧК» удалося зателефонувати  командирові батальйону особливого призначення міліції «Київщина» Юрію Покиньбороді. Ось  що він розповів про ситуацію на фронті:

Перебуваємо на Луганщині. Виконуємо наказ про припинення вогню в рамках перемир’я. Проте деякі місця дислокації нашого підрозділу іноді продовжують обстрілювати з мінометів і важкої зброї. Хочеться вірити, що вогонь ведеться не прицільно, а лише щоб залякати. Маємо інформацію, що в лавах самих бойовиків є чимало не згодних із наказом своїх начальників – «воювати». Проте завдяки перемир’ю маємо гарну можливість вирішити низку проблем, що раніше зробити було абсолютно неможливо: отримуємо зброю, техніку, особовий склад  відпрацьовує тактичні дії. Також ведемо розвідку, операції із зачищення територій, адже постійно отримуємо інформацію, що поруч – диверсійні групи. Затримуємо осіб, які працюють на сепаратистів і «зливають» їм  інформацію, фотографують блокпости. Передаємо  контррозвідці. Щоправда, більшість населення підтримує територіальну цілісність України й усіляко намагається нам допомагати. Люди залякані, дуже бояться, що почнеться така ж бійня, як у Іловайську або Луганську. Страшенно всі бояться, що їх залишать із так званими ДНР і ЛНР, адже добре знають, що відбувається по той бік лінії фронту, від своїх родичів і друзів. Доводиться заспокоювати людей.

Із приємних новин: нещодавно у двох наших бійців народилися сини. Дали їм можливість побувати вдома, аби побачити новонароджених. Найближчими днями також очікуємо на  допомогу, яку зібрали для нас благодійні організації та мешканці Київщини. Отримаємо плащі-дощовики, куртки, взуття. Дякуємо всім, хто підтримує нас!

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.