Квартири родинам героїв

Категорія: Матеріали номераНовини на сьогодніНовини районів

Родини загиблих льотчиків авіаційного загону транспортної ескадрильї «Блакитна стежа» отримали нові квартири в центрі Борисполя.

Костянтин Могилко, Володимир Момот і Олексій Потапенко – льотчики військової частини А-2215 – загинули 6 червня в небі під Слов’янськом. Їхній літак збили терористи. У кожного залишилася родина з неповнолітніми дітьми. Ці сім’ї орендували житло або мешкали разом із батьками.

– Здійснилася Костикова мрія, дуже шкода, що він не дожив до цієї миті, – ледь стримуючи сльози каже вдова Костянтина Могилка Віталіна. – Після смерті чоловіка багато хто обіцяв допомогти, зокрема, у житловому питанні, але згодом «благодійників» значно поменшало. Тепер із батьківської квартири в столиці переберемося до Борисполя, син ходитиме до школи імені свого батька – Героя України Костянтина Могилка.

Стараннями обласної та міської влади Борисполя, бюджетним коштом родинам загиблих придбали житло в одній із новобудов.

А під час сесії обласної ради депутати ухвалили рішення про виділення матеріальної допомоги в розмірі 30 тисяч гривень.

Ключі від дво- та трикімнатних квартир вручив особисто голова облдержадміністрації Володимир Шандра.

 

 

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.