Відкрито меморіальну дошку

Категорія: Новини районів

Днями в с. Фастівець на фасаді загальноосвітньої школи врочисто відкрито меморіальну дошку на честь випускника школи, військовослужбовця 72-ї окремої механізованої бригади двадцятип’ятирічного Яна Назаренка, – учасника АТО, який загинув від снайперської кулі під Старогнатівкою Донецької області.

У день відкриття меморіальної дошки – 20 травня виповнилося три місяці від дня загибелі хлопця.

Меморіальну дошку, виготовлену і встановлену за ініціативи та кошти, зібрані односельцями, відкрили рідні героя – брат Ярослав і сестра Анжела.

Під час мітингу на честь загиблого випускника школи учні 11-го класу разом і класним керівником Яна – Юрієм Свиридовичем посадили молодого дуба.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.