Повір у себе!

Категорія: Новини районів

Окрім різноманітних заходів у містах і селах області, Міжнародний день захисту дітей ознаменувався на Київщині святковим гала-концертом учасників ХХІІ щорічного обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе – 2016», який відбувся в «Клінічному санаторії «Жовтень».

Понад двісті дітей віком від шести до сімнадцяти років із різних регіонів області долучилися до участі у фестивалі. А ще юні артисти пройшли двотижневий курс оздоровлення та реабілітації, підготували грандіозну виставку, де продемонстрували майстерні вироби власної прикладної творчості – вишиванки, художні полотна, конструкції декоративного оформлення, вироби з бісеру.

Оцінити творчість юних митців, насолодитися їхніми яскравими концертними виступами мали змогу численні гості фестивалю, серед яких були голова облдержадміністрації Максим Мельничук та голова облради Ганна Старикова, заступник губернатора Андрій Янченко та начальник Служби у справах дітей та сім’ї Сергій Андріяш.

На території Київщини мешкають 7 376 дітей з особливими фізичними потребами. Майже двісті з них є дітьми-сиротами чи дітьми, які позбавлені батьківського піклування.

– Ми очікуємо, що на оздоровлення дітей буде виділено майже 20 мільйонів гривень. Відправляти дітей на відпочинок плануємо не лише територією України, але й за кордон. На сьогоднішній день маємо відповідні домовленості з двома десятками іноземних країн, зокрема, з Німеччиною, Іспанією, Угорщиною та Італією. Усі діти, які потребують нашої допомоги – не залишаться без уваги, – запевнив губернатор Київщини.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.