Червоний Хрест опікується дітьми

Категорія: Новини районів

Днями Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України провела благодійні заходи для дітей у місті Гостомелі та селищі Коцюбинському.

Розпочалися свята в «Центрі соціальної допомоги та реабілітації переселенців», що в Коцюбинському. Там привітали з Міжнародним днем захисту дітей усіх малят. А їх прийшло понад 70 осіб! Голова обласної організації Червоного Хреста Олег Гуленко спільно з керівником благодійного фонду «Тріумф серця» Віталієм Тироном відвідали місцеву багатодітну родину, яка виховує шестеро дітей. Вручили їм подарунки. А у відповідь отримали найкраще – щасливу й світлу дитячу посмішку!

У Гостомелі «під крилом» Червоного Хреста мешкає 30 дітей-інвалідів. Їх вітали мер Володимир Карпюк разом із Валентиною Забарило, головою Ірпінської організації Товариства Червого Хреста.

Усіх учасників заходу пригощали солодощами. Були й танці з піснями. Дитячий ансамбль «Незнайко» презентував спеціальні номери, які малята приготували до Дня захисту дітей. Публіка раділа. Гості, вражені теплою атмосферою, випромінювали посмішки та чудовий настрій. Удалося досягти найголовнішого – хоч на якусь мить, але дітки забули про негаразди.

За даними обласної організації Товариства Червоного Хреста, нині на Київщині мешкає понад 50 тисяч переселенців. Із них майже 12 тисяч – діти. Саме заради них, Червоний Хрест проводить акції, місячники, різноманітні заходи. В організації впевнені, що полегшити життя таким малюкам зможе лише позитивно налаштоване суспільство. Тому й намагаються якнайбільше привернути увагу до проблем дітей, організовуючи подібні заходи. Окрім того, усі підопічні отримують фінансову й моральну допомогу.

Упродовж Всеукраїнського місячника Червоного Хреста відповідною допомогою охоплено понад 6 тисяч малозабезпечених громадян похилого віку, інвалідів, багатодітних родин, дітей – сиріт. Понад 900 осіб, із числа переселенців отримали фінансову допомогу на загальну суму більше 110 тис. грн.

Юлія НЕДОПИТАНСЬКА

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.