Полторак сказав, коли буде демобілізація п’ятої хвилі

Категорія: Новини на сьогодні

4c19919d37f8aef492af9aa09ee4cd39_XL

В червні-липні поточного року розпочнеться демобілізація  військовослужбовців 5-ї хвилі призову.

Про це написав міністр оборони України Степан Полторак на своїй сторінці у Facebook, передає “Укрінформ“.

“Сьогодні доручив відповідним посадовим особам підготувати документи із пропозиціями щодо забезпечення демобілізації військовослужбовців 5 черги мобілізації. Передбачається, що демобілізація розпочнеться у червні-липні 2016 року”, – написав Полторак.

Він також повідомив, що Президент готовий підписати указ про демобілізацію військовослужбовців 5-ї хвилі призову.

“Нещодавно у нас відбулася розмова з Президентом щодо питання проведення демобілізації. Незважаючи на ситуацію, що виникла у зоні зіткнення на Сході України, Глава держави підтримує дане рішення. Наступного тижня зазначені документи будуть розглянуті в Адміністрації Президента України та прийнято відповідне рішення”, – повідомив Полторак.

Укрінформ

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.