Засідання Ради закрили через відсутність депутатів

Категорія: Новини на сьогодні

145347

Сьогоднішнє засідання Верховної Ради достроково закрито через замалу кількість депутатів у залі

Про це повідомляє  ”Еспресо.ТВ” з посиланням на УНІАН.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначив, що на вимогу низки народних депутатів проведе рейтингове голосування, щоб з’ясувати, скільки парламентарів перебуває в сесійній залі.

Під час рейтингового голосування з’ясувалося, що депутатів менше ніж 226. Зокрема, “за” проголосували – 176, 19 – проти, утримались – 18.

Спочатку Парубій сказав, що в залі 200 народних депутатів, потім виправився, що 212, але якщо скласти разом кількість голосів “за”, “проти” та “утримався”, то там 213 народних депутатів.

Парубій зазначив, що в такій ситуації парламент не може ухвалювати рішення, оскільки для результативного голосування необхідні голоси мінімум 226 народних депутатів.

Еспресо.ТВ

http://espreso.tv/news/2016/06/16/zasidannya_rady_zakryly_cherez_vidsutnist_deputativ

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.