В Україні запрацював перший рибний патруль

Категорія: Новини на сьогодні

13428511_1071002919635511_2256150315896239700_n

В Україні запустили перший рибний патруль.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник міністра аграрної політики Владислава Рутицька, передає “Українська правда“.

Вказується, що у новоствореному органі працюють 46 інспекторів.

Як повідомляє “5 канал“, серед патрульних – три жінки. Більшість з інспекторів не мають досвіду роботи в органах рибохорони.

Усі кандидати проходили конкурсний відбір на знання законодавства, володіння зброєю та спецтехнікою, а також надання першої медичної допомоги.

Також повідомляється, що патрулювати водойми Київщини інспектори будуть цілодобово. Патрулі, зокрема, відстежуватимуть браконьєрів та місця встановлення сіток.

Їм планують закупити 11 нових човнів та 6 літальних дронів. Рибінспектори мають право носити з собою табельну зброю. Для запуску пілотного проекту планують виділити 15 млн грн.

Українська правда

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.