Маршрутна мережа в області може бути змінена

Категорія: Новини районів

Упродовж десяти днів на Київщини триває експеримент, у ході якого обласна влада вивчає реальні пасажиропотоки на маршрутах і доцільність змінювати мережу громадського транспорту в столичному регіоні. Експеримент, який має на меті поліпшити якість пасажирських перевезень, позитивно оцінили мешканці вже двох сіл Васильківського району. Тут курсують автобуси, робота яких організована у форматі експериментального вивчення реальних пасажиропотоків.

Цей експеримент проводить Київська облдержадміністрація. Її голова Максим Мельничук розповів, що до управління інфраструктури надходить чимало звернень як від місцевих органів влади, так і пересічних мешканців із проханням відкрити в області нові автобусні маршрути або запровадити зміни в уже існуючі водночас із урахуванням побажань громадськості. На його переконання, поява таких «експериментальних» маршрутів допоможе не лише вивчити реальний пасажиропотік та удосконалити маршрутну мережу Київщини, але й сприятиме ефективній боротьбі з нелегальними перевізниками.

– Мету, яку ми переслідуємо запровадженням цього експерименту, – реально підвищити якість пасажирських перевезень у регіоні. На ринку завжди потрібне конкурентне середовище. Лише за таких умов перевізники будуть зацікавлені в поліпшенні стандартів і умов перевезення. Вони мають не лише заробляти на пасажирах, але й брати на себе відповідальність за їхні комфорт і безпеку, за випадки травмування та летальні ситуації на дорогах, а також виконувати соціальні зобов’язання – наприклад, безкоштовно перевозити пільгові категорії громадян, у тому числі й учасників АТО, – зазначив Максим Мельничук.

До вивчення пасажиропотоку на Київщині також залучене ДП «Державна транспортна компанія».

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.