«Дивогонки» для малечі в Бучі

Категорія: Новини районів

У Бучанському міському парку провели ХІ Всеукраїнські дитячі велосипедні перегони «Дивогонка». Подія зібрала майже сотню маленьких учасників.

Ідея й організація свята – ініціатива Бучанського центру позашкільної роботи. Педагоги подбали, що б дітям було весело. Участь брали кілька категорій: відкривали велоперегони найменші – від року. За ними заїзд малечі віком від двох до чотирьох років, які мали подолати дистанцію в200 м. Потім на півкілометрову дистанцію вийшли 5-6 річні дошкільнята. Для учасників 7-8 річної групи та 9-13 заїзд був дуже «серйозним» –900 м.

Головна умова участі в «Дивогонці» – бути у велошоломі. Хто не мав свого, отримав в організаторів свята, адже безпека – понад усе. Допускалися всі бажаючі. Їхати можна було на чому завгодно, окрім самокатів і роликів, хоч на толокарі.

Перемогла, звичайно, дружба. Діткам вручили медалі, грамоти й символічні подарунки. Без уваги не залишився жоден учасник.

– Нам дали медальку, грамоту й пакунок. У ньому був хлібець, водичка, розмальовка і якась реклама, – розповідає Сніжана, мама чотирирічного учасника. – Сину сподобався сам процес перегонів. У змаганнях узяли участь багато дітей, усі отримали задоволення. Єдиний мінус – довелося чекати своєї черги перед стартом аж дві години. Для маленьких така довга пауза обтяжлива. Але це вже деталі. Загалом враження чудові!

Деякі учасники перемагають у «Дивогонці» вже не перший рік. Приходять на захід усією родиною.

Юлія НЕДОПИТАНСЬКА

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.