Форум професійної освіти

Категорія: Новини районів

Нещодавно на базі відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбувся форум «Професійна освіта Київщини – інноваційна, конкурентоспроможна, інвестиційна», який об’єднав 22 професійно-технічних і 6 вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку кадрів за робітничими професіями.

У форумі взяв участь перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе, який ознайомився з досягненнями та здобутками учнів і педагогів та привітав переможців форуму – Ржищівський професійний ліцей.

– Я вражений тією кількістю та різноманітністю професій, а також якістю товарів, презентованих на форумі. Сьогодні у світі неабияк ціниться, коли людина може щось зробити власними руками. Така людина ніколи не пропаде та завжди зможе заробити на життя, навіть опинившись в іншому мовному середовищі. Кожна людина робить власну професію престижною завдяки зусиллям і старанням, які вона в неї вкладає. Бажаю всім випускникам та учням успіхів у вашій професії! – наголосив Лев Парцхаладзе.

Захоплюючий інтерес усіх учасників форуму викликали майстер-класи за професіями, які продемонстрували учні та педагоги навчальних закладів. Форум став справжнім професійним святом для освітян Київщини, яке подарувало його учасникам і гостям багато приємних і хвилюючих миттєвостей.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.