Ласкаво запрошуємо до Київщини!

Категорія: ВажливоНовини районів

Літо – пора активного та цікавого відпочинку. Навіть не покидаючи межі Київщини, можна провести відпустку або вільний час цікаво, пізнавально, весело та активно. Як для спокійного родинного відпочинку, так і для жвавого проведення часу з друзями в нашій області знайдуться цікаві та незвичні місця, які стануть улюбленими. Лев Парцхаладзе, перший заступник голови Київської обласної державної  адміністрації, поділився власними враженнями від відвідування цікавих місць на Київщині та презентував інфографіку цікавих туристичних місць для відпочинку цього літа.

– Наш регіон дуже цікавий і різноманітний. Чудова природа, цікаві історичні пам’ятки, надзвичайні культурні надбання, які потрібно популяризувати в Україні та поза її межами, бо, на жаль, нині про них мало хто знає. Минулого літа, коли з виїзною приймальнею об’їздив майже весь регіон, у мене було трохи часу, аби більше дізнатися про особливості кожного місця. Краса нашого краю мене вразила. Дуже хочеться, аби туристична сфера в Київській області виходила на новий рівень, до нас приїжджало багато людей, адже, дійсно, ми маємо що показати й чим вразити навіть вимогливих мандрівників, – розповів Лев Парцхаладзе.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.