Українка стала найкращою гросмейстеркою Європи

Категорія: Спорт

Анна Ушеніна впевнено виграла Чемпіонат Європи з шахів 2016 року серед жінок, який завершився в Румунії.

Досить скромно розпочавши змагання, вона показала в наступних п’яти турах стовідсотковий результат і вийшла в лідери. Звівши дві останні на турнірі партії до нічиєї, українка завершила чемпіонат із 8,5 очками з 11 можливих.

І хоча в останньому турі іспанка Сабріна Вега наздогнала нашу шахістку, але перевага Ушеніної майже за всіма додатковими показниками забезпечила їй звання чемпіонки Європи 2016 року. Нагадаємо, 2012 року Анна завоювала титул чемпіонки світу, а в листопаді 2015го Ушеніна у складі жіночої команди України стала срібним призером Європи в командній першості.

 

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.