Порошенко вітає продовження кримських євросанкцій

Категорія: Новини на сьогодні

226436

Президент України Петро Порошенко привітав рішення Ради Європейського Союзу щодо продовження санкцій стосовно Росії за окупацію Криму і Севастополя і пообіцяв працювати над ухваленням санкцій через окупацію Донбасу.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє “Укрінформ“.

“Вітаю рішення Ради ЄС продовжити санкції проти Росії за окупацію Криму і Севастополя. Продовжую працювати з лідерами ЄС для ухвалення аналогічного рішення щодо санкцій через окупацію Донбасу. Ми й далі боротимемося, поки Росія не звільнить український Крим та український Донбас”, – написав Порошенко.

Як повідомляв Укрінформ, Євросоюз у п’ятницю продовжив на рік економічні обмежувальні заходи проти економіки тимчасово окупованої Росією АР Крим.

Ці заходи накладають обмеження для діяльності осіб і компаній з ЄС на території АР Крим. Йдеться про заборону імпорту продукції, що має походження з Криму і Севастополя; інвестування у Крим і Севастополь, включаючи заборону на придбання нерухомості, фінансування кримських компаній та надання фінансових послуг; у сфері туризму, включаючи заборону на захід круїзних суден до кримських портів; експорт до Криму визначених товарів і технологій, зокрема для використання у транспортному, телекомунікаційному та енергетичних секторах (включаючи використання у добуванні нафти, газу та корисних копалин).

Укрінформ

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.