Юрій Луценко виступив на комісії Європарламенту

Категорія: Про що говорять

Нещодавно Віталій Луценко виступаючи на відкритому засіданні Комітету з правових питань Європарламенту вкотре чітко окреслив свою місію на посаді Генерального прокурора України. При цьому він повідомив, що у процесі реформи відомства вже в наступному році з’являться нові обличчя та нарешті завершиться «радянський стиль» діяльності правоохоронних органів.

Крім того, Луценко наголосив на необхідності відокремлення функцій слідства від прокуратури, яка має проводити виключно наглядд за законністю. На його думку, це й завершить системне реформування даної інституції.

– Я наймаюся на цю роботу на півтора-два роки саме з такою метою. Перше – дозволити прийти новим обличчям і запустити професійні ліфти. Друге – дозволити притягнути до відповідальності будь-яку посадову особу колишньої чи нинішньої влади всупереч політичному тиску. Таку задачу ми ставимо перед собою і сподіваюся, що наступного разу я буду виголошувати не плани, а результати, – додав Генпрокурор.

 

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.