Заступника прокурора відсторонено від посади

Категорія: Про що говорять

Генеральна прокуратура відсторонила від посади заступника прокурора Київської області Олександра Колесника.

Про це стало відомо в понеділок, коли Апеляційний суд Києва відхилив апеляцію захисту на запобіжний захід пану Колеснику у вигляді утримання під вартою та застави 5,5 мільйона гривень. Як відомо, такий запобіжний захід обрав «цукровому прокуророві» 20 травня 2016 року Солом’янський районний суд Києва.

– Буквально під час засідання дізнався від прокурорів, що є наказ Генпрокуратури про відсторонення від посади мого підзахисного, – повідомив адвокат Колесника Сергій Поліщук.

Він також підтвердив, що його підзахисний не має відповідної суми, щоб внести заставу.

Нагадаємо, що в травні цього року Національне антикорупційне бюро затримало посадовця в справі про розкрадання 30 тисяч тонн цукру державної спеціалізованої бюджетної установи «Аграрний фонд» на суму майже 300 млн гривень.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.