Вишгородщина нарощуватиме електропотужності

Категорія: Новини районів

Катастрофічна нестача в районі електричних потужностей украй негативно впливає як на аграрно-промисловий комплекс, так і на приватний сектор: під загрозою впровадження опинилися інвестиційні проекти, гальмується розвиток індивідуального житлового будівництва. Тому це питання нині є одним із найнагальніших для обласної та місцевої влади, а шляхи його вирішення розглядалися днями на робочій нараді під головуванням очільника Київщини Максима Мельничука.

Вихід зі скрутної ситуації вбачається в спорудженні на території села Хотянівка електричної підстанції на 110/10 кВ. Голова Вишгородської РДА Олександр Горган переконаний, що саме таким чином необхідно діяти. Найкритичніша ситуація склалася на лівому березі району, на території сіл Хотянівка, Лебедине, Вища Дубечня та Нижча Дубечня.

Земельну ділянку під зведення підстанції вже визначено, а її будівництво обійдеться приблизно в 250 млн. гривень.

– Нам потрібні такі інфраструктурні проекти, які дозволять не лише поліпшити якість життя місцевого населення, а й сприятимуть реалізації інвестиційних ідей і розвитку економіки на місцях. До втілення таких проектів мають долучатися депутатський корпус, місцева та районна влада, а також область. Так, спільними зусиллями досягнемо бажаного результату, – підсумував Максим Мельничук.

Тож Київська облдержадміністрація надасть відповідне доручення Вишгородській РДА щодо розроблення детального плану території під спорудження підстанції та схеми планування тих районів, які вона покриватиме.

Вл. інф. 

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.