Дипломатам презентували регіональні проекти розвитку

Категорія: Новини районів

У селі Буки Сквирського району перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе презентував регіональні проекти розвитку області щодо поліпшення якості життя людей.

– Підтримка іноземних представників для нас дуже важлива, є багато напрямів, за якими ми можемо розвиватися, реалізовуючи спільні проекти. Наш регіон відкритий до міжнародного співробітництва, – зазначив Лев Парцхаладзе.

На зустрічі, зокрема, було обговорено проекти з енергозбереження, водопостачання й водовідведення та поліпшення екологічного стану. Участь у заході взяли понад два десятки дипломатичних представників.

Прес-служба КОДА

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.