Підкорила Париж вишиванками

Категорія: Культура

У столиці світової моди з успіхом відбулися покази колекції «Vyshyvanka Couture Третього Тисячоліття» української дизайнерки та стиліста Оксани Караванської. Вишукане і вибагливе французьке товариство з цікавістю сприйняло колекцію сорочок, спідниць, повсякденних і вечірніх суконь, прикрашених традиційною українською вишивкою.

Один із показів видався особливо видовищним. Адже, за задумом самої Караванської, відбувся в передмісті Парижа, в абатстві Святого Венсана, яке 1065 року заснувала королева Франції Анна Ярославна, донька Великого Київського князя Ярослава Мудрого. Критики модної індустрії, які відвідали показ, відзначили його як «автентичний, самодостатній і неординарний, що може існувати поза модою та часом».

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.