У польскій версії шоу «Х-фактор» переміг українець

Категорія: Культура

Студент із Волині Артем Фурман, який нині мешкає в Гданську, де здобуває освіту в одному з польських вишів, став переможцем місцевого аналога всесвітньовідомого шоу.

Окрім навчання, хлопець займається й своєю творчою кар’єрою й уже встиг завоювати серця сотень польських меломанів. Під час фінального виступу хлопець виконав українською одну з пісень із репертуару гурту «Океан Ельзи» і набрав найбільшу кількість глядацьких голосів.

За перемогу в шоу Артем отримав автомобіль, премію в сумі 100 тисяч злотих (350 тисяч гривень), а також контракт із компанією «Sony Music» на запис власного альбому.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.