Кашина тріумфувала на змаганнях у Вальядоліді

Категорія: Спорт

Нещодавно Вальядолід приймав міжнародні легкоатлетичні змагання, до програми яких входила й спортивна ходьба.

Жінки змагалися на дистанції 5000 метрів. Переможницею турніру в цій дисципліні стала українка Інна Кашина. Наша спортсменка подолала дистанцію за 23.04,38 хв.

Іспанку Мар Хуарес, яка фінішувала другою, Інна випередила на чотири секунди. Нагадаємо, на командному Чемпіонаті світу зі спортивної ходьби Кашина була найкращою з українок на дистанції20 км, що забезпечило їй місце в складі збірної України на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.