Українські пляжниці – переможниці турніру у Вільнюсі

Категорія: Спорт

Минулих вихідних на європейських турнірах із пляжного волейболу лунав Гімн України.

Золото на етапі «Сателіт» у Вільнюсі для нашої країни здобули Валентина Давидова та Євгенія Щипкова. У столиці Литви український дует розпочав свій шлях із кваліфікаційного раунду.

На своєму шляху до фіналу дівчата перемогли дві литовські пари, дуети з Чехії та Німеччини, зазнавши лише однієї поразки від норвежок (згідно з правилами, одна невдача не викреслює учасниць із турніру, змагання тривають до двох поразок). У фінальній грі нашим дівчатам довелося мати справу з господарками змагань литовською парою Андріукайтюте/Зобніна. Першу партію українки виграли 21:15. Суперниці вирвали перемогу в другому сеті 0 – 21:14. Добре литовки почали і третю партію, повівши на старті матчу 4:1. Однак українки наздогнали суперника.

І насамкінець, на рахунку «більше-менше» забезпечили потрібний відрив у два очки – 18:16. Давидова та Щипкова повторили досягнення ще однієї української пари – Бабуріна/Ошейко, які 2005 року виграли золото на «Сателіті» в Італії.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.