Марина Килипко встановила рекорд стрибків із жердиною

Категорія: Спорт

На міжнародних змаганнях у Будапешті, спортсменка з Київщини Марина Килипко встановила рекорд України U23 зі стрибків із жердиною, інформує ФЛАУ.

Вона, як і венесуелка Росбейліс Пейнадо, подолала4,56 мі поступилася суперниці лише за кількістю спроб. Пейнадо знайома українським уболівальникам за Чемпіонатом світу U16, який 2013 року приймав Донецьк. Там атлетка з Венесуели здобула перемогу. Наша Марина Килипко теж брала участь у Чемпіонатах світу та Європи U16 і U18, проте на тих змаганнях українці не вдалося подолати навіть кваліфікацію. Натомість прогрес у її результатах очевидний.

До старту в Будапешті особистий рекорд Килипко був4,40 му приміщенні і 4,30 на стадіоні. Нині наша землячка не лише встановила молодіжний рекорд України, а й упритул наблизилася до дорослого національного рекорду Анжели Балахонової (4,57 м). І якщо Килипко вже мала норматив для участі в Чемпіонаті Європи, то після змагань у Будапешті такий у неї з’явився норматив і для участі в Олімпійських іграх.

Попереду в Марини й інших наших спортсменів Чемпіонат України (16-19 червня, Луцьк), який буде основним відбірковим етапом перед стартом у Ріо-2016.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.