Ігор Главан – найкращий спортсмен травня

Категорія: Спорт

Завершилося голосування з визначення найкращих легкоатлетів травня в Україні. Нагадаємо, опитування традиційно проводиться серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників (у мережі Facebook). Голоси кожної з груп під час підбитті підсумків ураховувалися як третина всіх голосів.

У чоловіків найкращим став спортсмен Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, броварчанин Ігор Главан, який на командному Чемпіонаті світу зі спортивної ходьби в Римі, на дистанції50 кмздобув бронзову нагороду в індивідуальному заліку (3:44.02) і срібну – у командному.

У жінок перемогу здобула Оксана Окунєва, яка перемогла на Кубку України в Кіровограді зі стрибків у висоту з другим результатом сезону у світі –1.95 м.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.