Школярі з Бучі виграли Чемпіонат зі спортивного туризму

Категорія: Спорт

Учні бучанської школи №4 здобули перемогу на Чемпіонаті області зі спортивного туризму, який відбувся в урочищі Чубайка, що розташоване у Володарському районі. У перший день змагань команда Бучі продемонструвала пристойні результати в індивідуальному заліку, вигравши два других та одне третє місця. Другого дня юним бучанським спортсменам не було рівних у проходженні командної дистанції, яка складалася із семи різних етапів. Вирішальним був останній день змагань, адже на учасників чекало найскладніше випробування – «Крос-похід».

За словами тренера спортивно-туристичного гуртка «TUR-м@нія» (Бучанська ЗОШ №4) Олексія Карабута, перед стартом учасники отримали мапу, на якій позначені місця «дислокації». Наприклад, у визначений час треба було здійснити переправу через річку. Перед початком цього змагання був встановлений контрольний час, і якщо в нього «не вкладаються» – команду штрафують. Загалом юні туристи подолали понад п’ять кілометрів шляху по глиняно-піщаному рельєфу, який складався з дев’яти технічних етапів. Злагоджена командна робота дозволила команді з Бучі завершити «Крос-похід» на другому місці, а за результатами трьох днів змагань вибороти звання чемпіонів Київщини зі спортивного туризму в молодшій віковій групі.

 

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.