Бронза в наших юних легкоатлеток

Категорія: Спорт

Днями в Кіровограді завершився Чемпіонат України серед юнаків і дівчат із легкої атлетики, бронзові нагороди якого вибороли спортсмени «Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту», повідомляє офіційний сайт навчального закладу.

Ліцеїсти області взяли участь у багатьох видах змагальної програми, де досягнули неабияких результатів. Так, Карина Опара-Уго здобула три золоті нагороди: у секторі для стрибків у довжину, у потрійному стрибку, а також в естафетному бігу. Ще одна вихованка ліцею Наталія Дишлюк теж тричі сходила на п’єдестал пошани.

В активі Наталії дві золоті медалі (біг на200 мта естафета), а також одна срібна нагорода (біг на400 м). Олена Гордієнко та Олександра Марінченко стали переможницями Чемпіонату України в естафетному бігу. Успіх дівчат дозволив нашій команді посісти третє місце в загальному заліку. Усього до Кіровограду приїхали 1142 легкоатлети з усіх областей України.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.