Атошники перекрили трасу Київ-Чоп

Категорія: Новини на сьогодні

46e1b32094ac91871f61f19162af77b8_XL

Кілька десятків учасників бойових дій у зоні АТО з Житомирщини 22 червня перекрили ділянку міжнародного значення Київ-Чоп, вимагаючи від державної та обласної влади вирішення земельних проблем, спричинених бездіяльністю Держгеокадастру, повідомляє “Укрінформ“.

“На Житомирщині, за різними даними, від трьох до шести тисяч учасників АТО досі не отримали земельних ділянок, передбачених відповідно до закону. Наша головна вимога, щоб правоохоронці провели перевірку діяльності Держгеокадастру, порушивши кримінальні справи щодо видачі “бурштинових” земель сорока львівським студентам (по 2 га кожному), а також призначення нового керівника цього відомства. Ми вже мали розмову з головою облдержадміністрації, але наші вимоги задоволені не були. Тому цією акцією хочемо привернути увагу вже Президента і Прем’єр-міністра до своїх проблем”, – пояснив заступник голови ГО “Атошник” Сергій Артьомов.

Сам Артьомов документи на одержання земельної ділянки подав до Держгеокадастру ще у серпні 2014 року. Чимало його побратимів, маючи поранення, чекають на свою землю теж другий рік поспіль.

На акції присутні керівники СБУ та головного управління Нацполіції області. Зокрема начальник ГУ Нацполіції В’ячеслав Печененко попросив учасників акції не виходити за рамки закону і спробувати вирішити проблему “у кабінетах влади”. Проте учасники АТО зауважили, що інші методи, крім перекриття дороги, вже вичерпані.

Акція з перекриття траси Київ-Чоп оголошена безстроковою. Наразі очікується приїзд учасників АТО з решти міст і районів Житомирщини.

Укрінформ

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.