Американці вчили депутатів бути ефективними

Категорія: Київщина за тижденьМатеріали номераНовини районів

Депутати обласної та районних рад Київщини взяли участь у навчальному семінарі «Робота в окрузі: як бути ефективним депутатом місцевої ради».

Представники Національного демократичного інституту міжнародних відносин зі США, які підготували захід, запропонували кілька тем для обговорення. Йшлося про особливості і планування роботи депутатів в округах. Присутні отримали практичні поради, як зробити роботу депутата ефективною, налагодити контакт із виборцями. Водночас і деякі депутати поділилися власним досвідом роботи з виборцями.

–         Наші люди реагують позитивно на доброзичливе ставлення. Їх потрібно вміти вислухати, – говорить Станіслав Поліщук, депутат обласної ради від Рокитнянського району.

Представники Національного демократичного інституту тривалий час ретельно вивчали політичну ситуацію в країні, проводили власні опитування та дослідження, завдяки чому американські гості мали конкретні поради для представників влади.

–         Політики в Америці відповідальніші перед виборцями. Вони добре знають, якщо не виконають своїх передвиборних обіцянок, їхня політична кар’єра швидко завершиться. Українські та американські виборці схожі між собою, вони формують думку про політиків через їхні конкретні справи, – констатувала Крістіна Вілфор, регіональний директор Національного демократичного інституту.

Депутати з цікавістю сприймали поради американських гостей, зокрема, коли йшлося про те, як утримати рейтинг серед виборців і як бути з професійними скаржниками. На це запитання Крістіна Вілфор відповіла, що демократія є тривалим процесом, а скаржники – найкращою рушійною силою та комунікатором із владою.

Йшлося також про планування роботи в округах і взаємодію зі ЗМІ. Наприкінці присутнім запропонували практичні завдання з розробки портрета округу та роботи з виборцями.

 

 

 

 

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.