Кращі рибалки – у Білій Церкві

Категорія: Новини районівСпорт

На Київщині любителі зимової риболовлі вирішили з’ясувати: хто спритніше підсадить рибину на гачок. Місцем «зустрічі» обрали річку Роставиця, що в селі Трушки Білоцерківського району. Саме тут відбувся «Відкритий кубок Київської області з вилову риби мормишкою з льоду».

Програма змагань проходила в два тури: ранкового виходу на лід та після обіду в другій половині дня. У змаганнях узяли участь 65 рибалок-спортсменів із Київської та Харківської областей.

П’єдестал, як у командному, так і в індивідуальному заліку, повністю посіли білоцерківські рибалки, які не залишили гостям жодного шансу на рідних для себе водоймах.

Командний залік:

1 місце – команда «Трофей» (м. Біла Церква)

2 місце – команда «BC-city» (м. Біла Церква)

3 місце – команда «Олександрія» (м. Біла Церква)

Індивідуальний залік

1 місце – Едуард Алексахін команда «Трофей» (м. Біла Церква)

2 місце – В’ячеслав Теліцин команда «BC-city» (м. Біла Церква)

3 місце – Валерій Лозенко команда «Баракуда» (м. Біла Церква)

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.