Реклама

До уваги юридичних та фізичних осіб!

Щоб замовити  оголошення на сторінках “ЧК”  (виклики відповідачів до суду,  оголошення про втрачені документи),  Вам необхідно надіслати текст оголошення чи скан-копію (якщо це Ухвала суду) із підписом судді та печаткою на електронну адресу: chask.roz@gmail.com. Не забудьте вказати свої контактні дані. У відповідь ми направимо Вам скан-копію рахунку (у разі, якщо замовник оголошення – юридична особа) або реквізити,  проплату за якими можна здійснити у будь-якому відділенні банку.  Публікація здійснюється за умови 100-відсоткової передоплати!

Юридичним особам необхідно також надати копію довідки статистики та копію свідоцтва платника ПДВ.

 

РОЗЦІНКИ

на розміщення оголошень  в газеті «Час Київщини”  (грн. в т. ч. ПДФ 20% )

 1.  Вартість одиниці друкованої площі для бюджетних та неприбуткових   організацій 5 грн. за 1 кв. см.
 2. Вартість одиниці друкованої площі для госпрозрахункових підприємств і організацій становить – 12.68 грн. за 1 кв. см
 3. Вартість публікації оголошення про виклик до суду  – 400,00 (чотириста) гривень;
 4. Вартість публікації оголошення про втрачені документи, що засвідчують особу ( посвідчення постраждалого від наслідків ЧАЕС, диплом,    студентський квиток,  пенсійне посвідчення тощо)  – 200,00 (двісті) гривень;
 5. Вартість публікації оголошення про втрачений державний акт на землю –  400,00 (чотириста) гривень;
 6. Вартість публікації оголошення про оголошення про загублену печатку,  ліквідацію підприємства – 600,00 (шістсот) гривень;
 7. Вартість публікації оголошення поздоровлень та некрологів – 200,00 (двісті) гривень;

Надбавки:

 •  Надання визначеного замовником місця:  + 20%;
 • Підготовка матеріалу журналістом редакції: + 20%;
 • Переклад з російської  + 5%;

Знижки:

 • Учасники бойових дій, ветерани праці: – 20%;
 • Пенсіонери : – 10%.

* Працівники  відділу реклами «Час Київщини» мають право самостійно встановлювати вартість публікацій (за погодженням із завідувачем відділу реклами).                           

 

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.