Гороскоп

Овен (21.03 – 20.04)Цей день для неспішного руху вперед, для осмислювання потенційної стратегії, для планування майбутнього. Використовуй день, крім роботи, для приємних занять, прогулянок, з мінімумом зв’язків, контактів і дзвінків. При цьому ретельно перевіряй отриману інформацію і вісті. Не варто вірити на слово товаришам по службі або інтернету. Пізніше твоя довірливість може обернутися збоями в роботі.

 

Тілець (21.04 – 21.05)Сьогодні краще займатися цікавими справами, такими, де стимулюється твоє пізнання, тяга до новизни. Близько обіду на роботі назріє суєта і аврал – постарайся хоча б упередити, якщо не запобігти цьому. У другій половині дня ти відчуєш істотну втому від спілкування за весь день – занадто багато було контактів і переміщень. Постарайся провести залишок дня в тиші і спокої.

 

Близнюки (22.05 – 21.06)Цього дня краще зайнятися відрядженнями, поїздками. Корисні й важливі зустрічі з людьми, знайомства, діалоги та круглі столи. Міняти обстановку і оточення сьогодні дуже корисно і правильно. Але варто ретельно фільтрувати все, що говорять, і що ти прочитаєш. При цьому обов’язково будь відкритою до нового. У другій половині дня і ближче до вечора ти отримуватимеш задоволення від своїх хобі, від зустрічей із друзями і подругами.

Рак (22.06 – 22.07)Складно буде сконцентруватися і тому варто почекати зі справами, що потребують особливої уваги до дрібниць і скрупульозності. Не найкращий це день для заняття наукою і дослідженнями. Також сьогодні не варто вирушати в далеку дорогу – як із розважальною, так і з робочою метою. Увечері твої домашні проситимуть у тебе допомоги чи поради. Постарайся не відмовити і грамотно у всьому розібратися.

 

Лев (23.07 – 23.08)Ти займатимешся всякими дрібницями. І тобі важко буде зосередитися на чомусь одному й істотному – поточні і дрібні справи розриватимуть тебе в різні боки. Під час обіду ти можеш отримати якісь новини про важливі для тебе справи або людину. І вони триматимуть тебе в напрузі до кінця дня. Не варто перейматися і нервувати.

 

Діва (24.08 – 23.09)Майже весь день тебе відволікатимуть проблеми і клопоти родичів. Тобі потрібно буде визначитися з пріоритетами на сьогодні. При цьому буде плутанина і непорозуміння в діловій документації. Будь украй уважною і акуратною. Намагайся нічого не підписувати. Після роботи постарайся довше прогулюватися і позбав себе від стомлюючого спілкування з близькими.

 

Терези (24.09 – 23.10)Питання, що потребують твоєї кмітливості, легко вирішуватимуться тобою. Ти будеш «на коні»! Також постарайся сьогодні не порушувати своїх обіцянок і своїх слів – люди чекають на обіцяне і сподіваються. Що б не сталося – постарайся вислухати представника іншого боку, свого опонента. Таким чином ти зможеш побачити всю «картинку» повністю. Це частково те, що називається усвідомленістю.

 

Скорпіон (24.10 – 22.11)По обіді ти станеш більш розсіяною і не зосередженою – тобі важко буде зібратися і почати продуктивно працювати. Відклади на завтра-післязавтра важливі справи, які через погану якість їхнього виконання можна просто запороти. Сьогодні також не варто вступати в суперечки і дебати з будь-ким – навчися якщо не приймати чужу точку зору, то хоча би розуміти. Увечері постарайся побільше бути на свіжому повітрі. І не кури, хоча б сьогодні!

 

Стрілець (23.11 – 21.12)Сьогодні залиш багато часу для приємного спілкування, важливих, але цікавих переговорів. Фінансові справи, переговори, угоди краще перенести на другу половину дня – ти будеш більш уважною до деталей договорів і контрактів. Намагайся не зациклюватися на дрібницях і проблемах – «все пройде, пройде і це». Перемикайся швидше, Адаптуйся краще – стань живою і гнучкою.

 

Козеріг (22.12 – 20.01)Сьогодні не варто займатися важливими і дорогими покупками. Куплені сьогодні речі виявляться непотрібними і припадатимуть пилом на полицях і вішалках. Тримай себе в позитивному і оптимістичному руслі – оточуючі придивляються до тебе і рівняються на тебе. Вечір проведи удвох зі своєю половинкою – кіно, театр, просто прогулянка.

 

Водолій (21.01 – 18.02)Очікується багато спілкування, знайомств, розмов і листування. Буде велике бажання дізнатися щось нове, чогось навчитися, вирости. У першу чергу це стосуватиметься справ професійних. І не варто сьогодні займатися фінансовими питаннями, робити важливі покупки для роботи або офісу. Велика ймовірність плутанини і нерозуміння того, чого ж насправді не вистачає. Увечері постарайся максимально відпочити.

 

Риби (19.02 – 20.03)Цей день не дуже вдалий для праці на благо Вітчизни. Ти будеш розсіяною, інтереси розтікатимуться, як вода. Час підходить для легких і спокійних занять. Займися собою – борися зі своїми страхами, Культивуй позитивність і оптимістичність у всьому. Багато читай і розвивайся, «гугли». Залиш ввечері час для прогулянок.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.