Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К.Саксаганського

ОГОЛОШЕННЯ

про початок повторного конкурсного добору

 

         Київська обласна рада оголошує про початок повторного конкурсного добору на посаду генерального директора Комунального підприємства Київської обласної ради «Київський  академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К.Саксаганського».

 

 1. Документи на участь в конкурсі приймаються протягом 30 днів починаючи з 10 вересня 2018 року.

 

 1. Згідно п. 14. Стаття 215 Закону України «Про культуру» конкурсна комісія проводить повторний конкурс на заміщення посади генерального директора Комунального підприємства Київської обласної ради «Київський  академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К.Саксаганського».

 

 1. Умови проведення конкурсу:

 

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу на один і п’ять років.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

 • визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;
 • мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління.

 

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

 •  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі у виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми.

 

Особа може надати інші документи, які на її думку підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені документи подаються за поштовою адресою: 01196, м. Київ, площа Лесі Українки, 1 та на електронну адресу: konkurscultura_2018@ukr.net з приміткою «На конкурс».

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

 

 1. Особа, яка бере участь у конкурсі, подає документи для участі до  10 жовтня 2018 року.

 

 1. Конкурсний добір починається з 10 вересня 2018 року та закінчується не пізніше 09 листопада 2018.

 

 1. Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

 

 • вища освіта;
 • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
 • вільне володіння державною мовою;
 • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

 

 1. Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу, фінансову звітність за попередній бюджетний період підприємства культури буде розміщено на офіційному сайті Київської обласної ради додатково.

Копіювання, цитування, публікація і републікація або ж інше поширення авторських матеріалів, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень (за винятком копіювання для приватного використання), розміщених на веб-ресурсах видання, без письмового дозволу «ЧК» забороняється і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права». Дозволяється цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення у тексті обов’язкового посилання на «ЧК». Для інтернет-ресурсів є обов’язковим розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовану статтю у тексті.